Do you need transfer from or to the airport, to a hotel or to your home? ?    Are you headed for your holidays or for a business trip?    Odvezieme Vás, Vašich priateľov, známych, rodinu alebo klientov či kolegov na letisko, prípadne Vás prídeme vyzdvihnúť. Priamo z Vášho hotela alebo pohodlia Vášho domova si môžete objednať transfer na požadovanú trasu. Nemusíte sa o nič starať. Zistíme si časy príletov aj odletov, meškania a transfery prispôsobíme aktuálnej situácii.

 

preprava osôb, preprava leteckých posádok, letiskové transfery

Naša spoločnosť sa okrem letiskových služieb   špecializuje aj na prepravu osôb, leteckých posádok a letiskových transferov medzi slovenskými letiskami ako aj na medzinárodné letiská v Európskej únii. Preprava osôb, leteckých posádok a poskytovanie letiskových transferov je činnosť ktorú vykonávame od začiatku pôsobenia našej firmy v roku 1996. Každá preprava vykonávaná našou spoločnosťou, každý letiskový transfer je u nás pripravovaný od A po Z.
Nakoľko naša spoločnosť sa špecializuje priamo na letiskové služby, naši zamestnanci dobre poznajú všetky postupy leteckých prepravcov a letísk v oblastiach vybavenia letu ako: čas potrebný na check-in, obmedzenia váhy Vašich batožín, meškania letov, vďaka čomu Vám vieme skvalitniť Vašu prípravu na cestu už pred samotným letiskovým transferom.
Odviezli sme cestujúcich a posádky leteckých prepravcov ČSA, Austrian airlines, Travel Service posádky privátnych lietadiel, zabezpečili sme transfery cestujúcich či posádok do Budapešte, Viedne, Prahy, Krakowa, Bukurešte, Ľvova, Mukačeva, Bratislavy, Sliača, Popradu ... a to vždy bezpečne a včas.
Prepravu zabezpečujeme osobnými vozidlami a mikrobusmi, 24 hodín denne 7 dní v týždni, cez deň aj v noci. Spolupracujeme s viacerými dopravcami, a preto Vám dokážeme ponúknuť špičkové služby za férové ceny. Transfer máte možnosť uhradiť v hotovosti prípadne prostredníctvom online platieb.
Naša spoločnosť Vám ponúka určite prijateľnú cenu s vysokým štandardom služieb v oblasti prepravy osôb, prepravy leteckých posádok ako aj letiskových transferov. Verte že urobíme všetko preto, aby sme Vás dopravili, pohodlne, rýchlo, ale hlavne bezpečne tam, kam potrebujete.
Našimi výsadami sú spoľahlivosť, presnosť, rýchlosť a štýl. Kladieme dôraz na profesionalitu a vysokú úroveň našich služieb a predovšetkým dbáme na spokojnosť nášho zákazníka. Všetky sedadlá v našom vozovom parku vrátane batožiny sú poistené.

Prečo využiť naše služby?
• vodiči ovládajúci cudzie jazyky
• zabezpečíme Vám akýkoľvek typ vozidla
• doprava na domáce aj medzinárodné letiská
• bezhotovostné platby
• doplnkové služby

Ďalej ponúkame:
• kyvadlová preprava osôb 9-miestnymi mikrobusmi
• preprava pre firmy a CK
• potrebujete odviezť Váš automobil? Prídeme pre Vás – a naši vodiči Vás aj Vaše auto zavezú kam potrebujete
• potrebujete limuzínu s vodičom na svadbu? Ponúkame prepravu svadobčanov a svadobných hostí limuzínami a minibusmi. Let us introduce another of the services offered by our company EMIPOL Airport Services. In addition to airport services, our company specialises in transfer of private persons or crew members between all Slovak airports and other international airports within the European Union. We have been providing airport transfer services of flight crews and private individuals since the establishment of our company in 1996. Each transport or airport transfer realised by our company is planned in detail from beginning to end. As our company also specialises in airport passenger and cargo services, our staff are well versed in all the procedures undertaken by airlines and airports, including time necessary to check-in, weight limits for your luggage, flight delays, etc. Thanks to this, we can help you prepare for your trip even before your transfer and arrival at the airport. We have transferred passengers and crew members for airlines such as Czech Airlines, Austrian Airlines, or Travel Service, crews of numerous private flights, transfers of passengers to Budapest, Vienna, Prague, Cracow, Bucharest, Lvov, Mukacheve, Bratislava, Sliač, Poprad, and other airports, making sure that each transfer was safe and on time. The transfers are realised by automobiles or minibuses, twenty-four hours a day, seven days a week, during the day, as well as at night. We cooperate with a number of transport providers, which enables us to offer first-class services at fair prices. We accept payment in cash, as well as online payment. Our company transports persons, flight crews, and or arranges airport transfers, offering a high standard of services at reasonable prices. Rest assured that we will do everything to ensure comfort, speed, and, above all else, safety during your trip to wherever you need to go. We provide reliability, punctuality, speed, and class. We focus on professionalism and high standard of our services and we consider customer satisfaction our priority. All seats in all our vehicles, as well as all baggage we carry, are covered by insurance. Why make use of our services? - our drivers speak foreign languages - we can provide any type of vehicle - we offer transport to Slovak, as well as foreign airports - possibility of online payment - additional services We also offer: - shuttle transport by 9-seater minibuses - transport services for businesses and travel agencies - Do you need to transport your vehicle? Our drivers will pick you and your car up and drive you to your destination. - Do you need a limousine with a driver for your wedding? We offer transport of wedding parties by limousines and minibuses.

 

©2013 LetiskoveSlužby. All right reserved. Engine and Design by Alandesign