Privátny let môžeme charakterizovať veľmi ľahko:  
 
• Kedykoľvek, čokoľvek, odkiaľkoľvek, kamkoľvek
• Pohodlie, rýchlosť, bezpečnosť a profesionalita

Kamkoľvek chcete letieť, za akoukoľvek udalosťou, EMIPOL-letiskové služby ponúkajú bezpečnosť, komfort, súkromie a sofistikované riešenia leteckej prepravy ušité na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Výhodou súkromného lietadla je doletieť tam, kam žiadne aerolínie neletia, byť tam v čase, ktorý vyhovuje práve Vám. Lietadlo je miestom na maximálny odpočinok a zónou oddychu pre všetkých rozcestovaných klientov.  
Nemusíte sa tak trápiť výberom lietadla či rezerváciou letenky, na letisko stačí prísť a odletieť.

Nezáleží na tom, či cestujete za prácou či odpočinkom, súkromná letecká preprava je vynikajúcou alternatívou. Významná úspora času spolu s rozumnými nákladmi je práve to, čo hľadáte.

Len 15 minút stačí na odbavenie. Ihneď ako sa dostanete na letisko, nemusíte absolvovať žiadne dlhé čakanie na odbavenie alebo rady pri bezpečnostných kontrolách. So súkromným lietadlom odlietate z VIP terminálu bez čakania, bez rizika stratených batožín ... Do destinácie letíte priamou trasou v spoločnosti tých najlepších pilotov, stewardiek, prvotriedneho servisu a cateringu.

Osobné privítanie od kapitána, prívetivá stewardka, občerstvenie podľa požiadaviek klienta, diskrétnosť, no najmä nenahraditeľný pocit slobody.

Naša spoločnosť Vám kedykoľvek dokáže zabezpečiť leteckú prepravu lietadlom či vrtuľníkom do Vami zvolenej destinácie. Stačí zadať Vami požadované parametre letu a sme pripravení zabezpečiť Váš let, či je pracovný deň alebo sviatok.

Dve hodiny stačia na prípravu a zabezpečenie komfortného letu.

Ponúkneme Vám turbovrtuľové ako aj prúdové lietadlá na individuálnu prepravu od štyroch cestujúcich až po prepravy veľkých skupín. Odlety a prílety, kedy si len želáte, individuálny servis, zabezpečenie doplnkových služieb, všetko čo si len môžete predstaviť (doslovne) ...

Sme tu pre Vás 24 hodín denne.

Neváhajte nás kontaktovať, pripravíme pre Vás Vaše lietadlo.

©2013 Letiskové Služby. All right reserved. Engine and Design by Alandesign