Potrebujete transfer z letiska na letisko, na hotel alebo priamo domov?   Cestujete na dovolenku alebo za prácou?   Odvezieme Vás, Vašich priateľov, známych, rodinu alebo klientov či kolegov na letisko, prípadne Vás prídeme vyzdvihnúť. Priamo z Vášho hotela alebo pohodlia Vášho domova si môžete objednať transfer na požadovanú trasu. Nemusíte sa o nič starať. Zistíme si časy príletov aj odletov, meškania a transfery prispôsobíme aktuálnej situácii.

 

preprava osôb, preprava leteckých posádok, letiskové transfery

Naša spoločnosť sa okrem letiskových služieb   špecializuje aj na prepravu osôb, leteckých posádok a letiskových transferov medzi slovenskými letiskami ako aj na medzinárodné letiská v Európskej únii. Preprava osôb, leteckých posádok a poskytovanie letiskových transferov je činnosť ktorú vykonávame od začiatku pôsobenia našej firmy v roku 1996. Každá preprava vykonávaná našou spoločnosťou, každý letiskový transfer je u nás pripravovaný od A po Z.
Nakoľko naša spoločnosť sa špecializuje priamo na letiskové služby, naši zamestnanci dobre poznajú všetky postupy leteckých prepravcov a letísk v oblastiach vybavenia letu ako: čas potrebný na check-in, obmedzenia váhy Vašich batožín, meškania letov, vďaka čomu Vám vieme skvalitniť Vašu prípravu na cestu už pred samotným letiskovým transferom.
Odviezli sme cestujúcich a posádky leteckých prepravcov ČSA, Austrian airlines, Travel Service posádky privátnych lietadiel, zabezpečili sme transfery cestujúcich či posádok do Budapešte, Viedne, Prahy, Krakowa, Bukurešte, Ľvova, Mukačeva, Bratislavy, Sliača, Popradu ... a to vždy bezpečne a včas.
Prepravu zabezpečujeme osobnými vozidlami a mikrobusmi, 24 hodín denne 7 dní v týždni, cez deň aj v noci. Spolupracujeme s viacerými dopravcami, a preto Vám dokážeme ponúknuť špičkové služby za férové ceny. Transfer máte možnosť uhradiť v hotovosti prípadne prostredníctvom online platieb.
Naša spoločnosť Vám ponúka určite prijateľnú cenu s vysokým štandardom služieb v oblasti prepravy osôb, prepravy leteckých posádok ako aj letiskových transferov. Verte že urobíme všetko preto, aby sme Vás dopravili, pohodlne, rýchlo, ale hlavne bezpečne tam, kam potrebujete.
Našimi výsadami sú spoľahlivosť, presnosť, rýchlosť a štýl. Kladieme dôraz na profesionalitu a vysokú úroveň našich služieb a predovšetkým dbáme na spokojnosť nášho zákazníka. Všetky sedadlá v našom vozovom parku vrátane batožiny sú poistené.

Prečo využiť naše služby?
• vodiči ovládajúci cudzie jazyky
• zabezpečíme Vám akýkoľvek typ vozidla
• doprava na domáce aj medzinárodné letiská
• bezhotovostné platby
• doplnkové služby

Ďalej ponúkame:
• kyvadlová preprava osôb 9-miestnymi mikrobusmi
• preprava pre firmy a CK
• potrebujete odviezť Váš automobil? Prídeme pre Vás – a naši vodiči Vás aj Vaše auto zavezú kam potrebujete
• potrebujete limuzínu s vodičom na svadbu? Ponúkame prepravu svadobčanov a svadobných hostí limuzínami a minibusmi.

 

©2013 LetiskoveSlužby. All right reserved. Engine and Design by Alandesign